Дитячий одяг від кращого магазину по розумним цінам

Одяг для дітей не тільки дозволяє зберегти їх фізичне здоров’я. У магазині можна замовити дитячий одяг без проблем. При правильному виборі воно сприятиме формуванню гідної самооцінки, правильного смаку, гармонійного почуття стилю дитини. Все це враховують фахівці інтернет-магазину «Чебурашка». У нашому каталозі представлений ​​функціональний, стильний, різноманітний, зручний одяг для дітей. В Україні наш асортимент цінується за те, що серед представленого товару завжди можна знайти той варіант, який буде відповідати конкретним завданням покупця.

Наші товари

Ми наповнюємо каталог одягом, що відповідає останнім модним тенденціям і критеріям якості. Асортимент товарів ми оновлюємо і поповнюємо щодня. Це одяг для хлопчиків і дівчаток, малюків і школярів, взуття та аксесуари, рюкзаки та сумки. Наші пріоритети у виборі виробів співзвучні з цінностями компанії мережі магазинів до якої ми належимо. Тому на сьогодні в інтернет-магазині Единорожки можна вибрати і замовити дитячий одяг:

  • Найвищої якості. Ми вибираємо товари, якість яких підтверджується сертифікатами міжнародного зразка;
  • З безпечних матеріалів. У нас пропонуються наряди переважно з натуральних тканин з безпечної для дітей фурнітурою;
  • Стильного фасону. Формуванням каталогу займаються професійні маркетологи, добре орієнтуються в дитячій моді;
  • Комфортного крою. Всі наряди зшиті з урахуванням анатомічної будови тіла і інших особливостей розвитку дітей конкретного віку;
  • За доступними розцінками. У нас представлений одяг для дітей, ціни на яку нижче, ніж в середньому по ринку, за рахунок відсутності посередників;
  • Під всі сезони. У нас можна підібрати весь гардероб дитини на рік, включаючи легкі літні, демісезонні і зимові речі;
  • Всіх існуючих розмірів. Ми пропонуємо одяг як для немовлят, так і для підлітків, для яких потрібно правильно вибрати розмір.

Наші послуги

У нашому магазині можна такі товари, як дитячий одяг, замовити з доставкою в будь-який куточок країни. Виконуються поставки через Нову Пошту. Відправлення товарів здійснюється щодня. Буквально на другий або третій день після заявки замовлення надходить на будь-яку адресу, зазначений покупцем. Наші консультанти готові допомогти кваліфікованим обслуговуванням. Вони ж підкажуть, якими знижками і бонусами можна скористатися, щоб здешевити загальну вартість покупки. А якщо сума замовлення складі 1000 грн. і більше, то витрати на доставку бере на себе відправник — тобто, наш магазин. Також у нас є дитячий одяг оптом по кращій ціні.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *